134. Refer to the above d

134. Refer to the above d

134. Refer to the above data. The total cost of producing 4 units of output is:$31.$87.$127.$134.135. Refer to the above data. The average variable cost of 4 units of output is:$33.50.$28.50.$19.00.$21.00.136. Refer to the above data. The marginal cost of the fourth unit of output is:$2.$12.$37.$16.how are these the answers?

%d bloggers like this: